Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

SorobanWorld Mental Aritmetik

3 star rating
89 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Aylin Akarçay
Telefon
:
0 232 487 74 84
Fax
:
0 232 487 74 84
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Aydın Hat Boyu Cad. No:180 Şirinyer
İzmir / Buca
SorobanWorld 2011 yılında Türkiye'de kurulmuş abaküs temelli bir beyin geliştirme programıdır. SorobanWorld Verda Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.'ne ait bir markadır.
SorobanWorld aritmetik eğitiminde lider bir kuruluştur. Abaküs eğitim programları ve eğitim araç gereçleri üretiminde Dünya devi olan Tomoe Soroban co. ile iş birliği içerisindedir. Abaküs eğitimi konusunda 90 yıllık geçmişi olan Tomoe Soroban co. Dünya'da 50 ülkeye abaküs eğitim programları ve eğitim araç gereçleri sağlamaktadır.
Tomoe Soroban co. ile SorobanWorld eğitim yazarları ve eğitici kadrosu Türkiye'de Abaküs Temelli Beyin Geliştirme revizyon programını birlikte oluşturmuşlardır.
Tüm yayın ve yazımlar Türk Eğitim Sistemi'ne uyarlanarak SorobanWorld Türkiye yazar ve çizer kadrosu tarafından tasarlanmıştır.
SorobanWorld uzun soluklu çalışma ve özverinin ardından gelen bir başarı hikayesidir aslında. SorobanWorld kendi merkezini kurmadan oluşturmuş olduğu materyallerle birçok danışmanlık merkezine hizmet vermiştir. SorobanWorld sadece mental aritmetik üzerine çalışmaktadır.

ARGE yönetiminden sorumlu arkadaşlarımızın yapmış olduğu çalışmalarda yurtdışından ülkemize direkt getirilmiş olan programların süreç içerisinde ciddi sıkıntılar yaşattığı gözlenmiş ve programlar Türkiye şartlarında yetişen çocuklara göre tasarlanmıştır. Ayrıca yine yayınlar konusunda dışarıya bağımlı hareket edildiğinin tespiti yapılmış ve SorobanWorld eğitim yazarları kadrosu ve çizerlerle kendi eğitim kitap ve setlerini oluşturmuştur. Çocukların eğlenerek öğrenebilecekleri bir program hazırlamak ekibimizin ilk hedefi olmuş, eğitim araç ve gereçleri buna göre düzenlenmiştir.
SorobanWorld butik bir mental aritmetik merkezidir. Seanslar maksimum 6 kişilik gruplar halinde yapılır ve danışman bu seanslarda bire bir çalışma metodu uygular. Fiziki ortamda sıra barındırılmaz, okul ya da dershane mantığından tamamen uzaklaştırılmıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

SorobanWorld Mental Aritmetik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SorobanWorld Mental Aritmetik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Aralık 2018 dönemine ait elektrik ve havagazı tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.1.2019 - 21.1.2019
Aralık 2018 dönemine ait yangın sigortası vergisinin beyanı ve ödemesi
1.1.2019 - 21.1.2019
Aralık 2018 dönemine ait şans oyunları vergisinin beyanı ve ödemesi
1.1.2019 - 21.1.2019
Aralık 2018 dönemine ait 5602 sayılı kanunda tanımlanan şans oyunlarıyla ilgili veraset ve intikal vergisinin beyanı ve ödemesi
1.1.2019 - 21.1.2019
Aralık 2018 dönemine ait ilan ve reklam vergisinin beyanı ve ödemesi
1.1.2019 - 21.1.2019
Yeni Ürünler
2800 Inline 4 Renk Slotter Baskı Makinası Araç İçi Kabin Sistemleri Navigatör A4 Fotokopi Kağıdı 80 Gr Tişört Baskı Toz Toplama Üniteleri Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.