Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
432 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Özek
Telefon
:
Fax
:
0 332 237 13 34
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Marangozlar San. Başkışla Sok. No:79
Konya / Selçuklu

Özek Akordeon Kapı - Hakkımızda

Türkiye'nin neresinde bulunursanız bulunun dilediğiniz zaman beğendiğiniz bir akordiyon kapıyı firmamızdan isteyebilirsiniz. Çeşitlerimiz sadece buradakilerle sınırlı değildir.

Aşağıda örneklerini gördüğünüz kapıları ve bunların burada yer almayan diğer renklerini (akçaağaç, kırık beyaz, ceviz vs.) beğendiğiniz takdirde 0332 2371334 telefon numarasını arayıp ürününüzü talep edebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özek Akordeon Kapı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özek Akordeon Kapı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.