Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
A.D.H Homes Turkey

2,5 star rating
54 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Mahir Kaya
Telefon
:
Fax
:
0 256 813 52 12
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Camlık Mah. Üç Mevsim Cad. Serhat Apt. No:23 Altınkum
Aydın / Didim (Yenihisar)

A.D.H Homes Turkey - Hakkımızda

ADH Emlak, ADH Turizm Emlak İnşaat. Ltd.Şti.'ne bağlı olarak 5 yıldır Didim, Altınkum, Akbük ve çevresinde bulunan gayrimenkuller için siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Sektörde büyümenin yanı sıra, çıkan mali krizlere karşı hiç sarsılmadan ayakta kalan ve aynı istikrarla büyümeye devam eden sayılı firmalar arasındadır. Bu durumu yaptığımız doğru yatırımlar kadar, dürüst ve profesyonel çalışma prensibimize de borçluyuz. Her ne kadar basit gibi görünse de ev/ yazlık satın almak zor bir iştir ve siz değerli müşterilerimizin tereddütlerini anlıyor ve içinde bulunduğunuz kaygıları en az seviyede indirmeye gayret ediyoruz. Bizden herhangi bir gayrimenkul aldıktan sonra aldığınız rahat nefes ve yüzünüzde ki tebessüm bizim için en önemli maneviyattır.

Küçük Bir Çekirdektik;
Sektöre ilk adımımızı 2007 yılında attık ve bu dönemde yalnızca emlak satış alanında faaliyet gösteren firmamız, şimdi ise, Araç kiralama, Havaalanı transferi, Konut kiralama ve İnşaat, gibi yeni iş kollarında da faaliyet göstermeye başlamış ve tüm bu işlerde de her zaman yeni yatırımlarla büyümeye devam etmiştir.

Neden Biz:
Yalnızca emlak alanında değil diğer tüm iş sektörlerinde önemli tek kavram vardır, dürüstlük. Ve ADH Emlak olarak her zaman müşterilerimizin yanında durmuş ve onlara destek olmuşuzdur. Yalnızca Türkiye''™den değil, başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Viyana, İsviçre gibi ülkelerde yaşayan çok sayıda vatandaşımızı ev sahibi yapmanın mutluluğunu taşımaktayız. Sadece konut edinmek için değil, herhangi bir zamanda ofisimize uğrarsanız da size bu kişilerin anlaşmalarını ve aldığı evleri göstermekten mutluluk duyarız, ayrıca dilerseniz, istediğiniz kişilerle telefonda birebir görüşebilir ve hakkımızda gerçek zamanlı bilgi alabilirsiniz.

İnternet ve Konut alımı;
Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte internet, hızla büyümüş ve haberleşme kanalları olan tv ve gazeteyi geride bırakmıştır. Her sektör gibi bizde yenilikçi adımlarla internet ortamında yerimizi aldık. Şu anda yerli ve yabancı 6 adet web sitemiz bulunmaktadır. Şunu siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz ki; internet ortamında aradığınız şeyi bulma imkanınız vardır, aynı zamanda dilediğiniz yerdeki konutları görebilir, hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz ancak gerçek olan şudur ki, her ne kadar internet ortamında görseniz de, almayı düşündüğünüz konutu gelip yerinde görmeden almayınız. İster bizden alın ya da almayın bu sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimiz için kat''™i bir uyarıdır. Bu nedenle, ADH Emlak olarak gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelecek olan misafirlerimize konaklama ve havaalanı transferi hizmetlerini ücretsiz sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey uçak biletinizi almak ve evleri gelip yerinde görmek. Geldiğinizde illa ki bir yer alacaksınız diye kaide yoktur, bazen gösterdiğimiz evleri beğenmemiş bazen de bu bölgeyi beğenmemiş olabilirsiniz, bunun sonunda da yine, sizden hiçbir ücret talep etmeden aynı konukseverliğimizle uğurlarız. Sizde gayrimenkul danışmanlığında bir marka haline gelmiş olan, ADH'yi tercih etmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

A.D.H Homes Turkey firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Altınkum Sahiline Çok Yakın Full Eşyalı 2+1 Daire

Altınkum'da denize yakın eşyalı 2+1 daire - Jade Sitesi Altınkum'da bulunan bu dairemiz, 2 oda 1 salon şeklindedir, denize yürüme mesafesinde konumla
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 8.1.2012

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.