Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Semavi Enerji

3 star rating
27 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Uğurlu
Telefon
:
Fax
:
0 216 506 13 32
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Doğu Mah. Aydınlı Yolu Cad. Narin Sok. No:4/1
İstanbul / Pendik

Semavi Enerji - Hakkımızda

Semavi Enerji 2010 yılında güneş enerjisi ve led aydınlatma konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Dünyamızda meydana gelen olumsuz değişimler, çevremizin ve doğamızın her geçen gün biraz daha kirlenmesinden dolayı tüm insanlığın olduğu gibi bizimde dünyamızın daha güzel yarınları için çağdaş ve duyarlı insanlar, duyarlı toplumlar olmamız gerekmektedir. Bunun ilk adımı olarak teknoloji çağının birinci gereksinimi olan enerjinin temiz enerji kaynaklarından, doğal enerji olan, güneş enerjisinden faydalanarak enerji üretimi ve kullanımına kısmen de olsa katkıda bulunmayı, kişi ve kurumların elektrik giderlerini minimum seviyelere indirmek ve daha yeşil bir aydınlatma için, tüm geleneksel ışık kaynaklarını, maksimum verimlilik ile enerji tasarrufu sağlayan ve çevreye duyarlı ledli aydınlatma sistemleri ile değiştirmeyi bir misyon edinerek bu alanda faaliyet göstermeye karar verdik.

Semavi Enerji tarafından enerji üretimine dair her türlü tanıtım, bilgilendirme ve eğitim konularında ihtiyaç duyan her kesimde her insana gerekli bilgileri verilmektedir.

Türkiye'de bölgesel ve iklimsel değerleri araştırmak ve solar teknoloji kullanan veya kullanmak isteyen her türlü kişi ve kuruluşlar hakkında bilgi toplayan Semavi Enerji, öncelikle Ar-Ge departmanını sürekli güçlü ve dinamik tutarak, araştırarak, yeni bilgiler edinip gelişen teknolojileri insanlığın hizmetine sunmayı ilke edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Semavi Enerji firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Semavi Enerji firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.