Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
62 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Bilal Gürses
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tümsan Sanayi Sitesi 3. Blok No:19-20
İstanbul / Başakşehir
Alışverişin Şaşırtıcı Hali sloganı ile online alışveriş sektöründe faaliyet gösteren sitede açık ihale ve açık eksiltme yöntemiyle uygun fiyatlarla aradığınız ürünlere sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz ev eşyalarını en uygun fiyat ile burada bulabilirsiniz.

8 ayrı sektörde 12 şirketle faaliyet gösteren ülkemizin köklü firmalarından Gürses Şirketler Gurubu gurses.com.tr ortaklarından Bilal Gürses, nassiya.com web adresi üzerinden hizmet veren ülkemizin en farklı alışveriş platformuna imza attı.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nassiya Ucuz Alışveriş ve Açık Arttırma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nassiya Ucuz Alışveriş ve Açık Arttırma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.