Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
76 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Ekşioğlu
Telefon
:
Fax
:
0 216 392 28 88
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güzelyalı Mah. Okul Sok. No:28/a Güzelyalı
İstanbul / Adalar
Her nevi klimaların bakım onarım demontaj montaj 7/24 hizmetinizdeyiz.
İkizdere Klima Servis'imize her gün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizlerde rahatlıkla güvenebilirsiniz. ikizdere Teknik servisimiz 7 gün 24 Saat hizmetinizde, gezici klima servisi size en kısa zamanda ulaşmak için hizmetinizde.

Beyaz eşya klima kombi servisi özel servis imkanı sağlıyoruz ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyoruz. Aradığınız hizmeti bulmanız için çalışıyoruz.
Hizmette tatil olmaz, pazar günleri de hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

İkizdere Teknik Servis firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İkizdere Teknik Servis firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.