Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
123 oy / 3,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Nihat Şahiner
Telefon
:
Fax
:
0 212 736 12 57
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
M. Sinan Mah. A. Hamoğlu Cad. Yeni Sanayi Sitesi A Blok No:7
İstanbul / Silivri
Şirketimiz İstanbul'un Silivri ilçesinde hidrolik pnömatik malzemeler satışını yapmaktadır. Şirket kurulduğundan itibaren Mert Tekniğin Trakya bölge bayiliğini yapmakta olup aynı zamanda makina bakım ve montaj işlerini yürütmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özşahiner Hidrolik Pnömatik Makina San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özşahiner Hidrolik Pnömatik Makina San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.