Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
77 oy / 2,83 puan
Firma Yetkilisi
:
Yusuf Yücel
Telefon
:
Fax
:
0 242 88 444 90
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mavikent
Antalya / Kumluca

Şah İnn Paradise - Hakkımızda

1980'li yıllarda Türkiye'de Turizm sektörünün gelişmesiyle birlikte yerli ve yabancı turistlerin beklentilerine uygun tatil imkanları sunabilmek için politikalar geliştirilmiştir. Kamer Holding Yönetim Kurulu sektörde Türk Aile yapısına uygun tatil yapmak isteyen aileler için '' model geliştirmesi fikriyle Turizm yolculuklarına 1999 yılında Akdeniz Bölgesinde ilk olarak hizmet vermek amacıyla Şah inn Suit Otel'i hizmete açmıştır.

Şah inn Suit Otel'in ilk sezonunda gelen misafirlerin memnuniyetleri ve Tük aile yapısına uygun tesislerin fazla olmaması sebebiyle gelen talepleri değerlendirmek açısından 2000 yılında yine Şah inn markasıyla 1100 yataklı tesisle sektörün öncüsü olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Kamer Holding Şah inn Paradise markasıyla 2007 yılında 1400 yataklı tesisini bünyesine katarak otel zincirlerine bir halkasını daha ilave etmiştir.

Önümüzdeki yıllarda Şah inn markasının zincirlerine yenilerini ilave etmek için alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Şah İnn Paradise firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Şah İnn Paradise firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.