Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Avanos Anadolu Çömlekçilik A.Ş.

3,5 star rating
238 oy / 3,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Demirkan Patat
Telefon
:
Fax
:
0 384 511 60 74
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Alattin Mah. Uluada Mevkii 50500
Nevşehir / Avanos
Firmamız Kapadokya'nın en güzel ilçelerinden biri olan Avanos'ta 1997 yılında kurulmuştur. Avanosun köklü tarihinden gelen çanak ve çömlekçiliği seri üretime geçirerek her geçen gün kalitemizi ve kapasitemizi artırmaktayız. Şuan bulunduğumuz dönemde toplam 300 çeşit ürünün üretimini günde 40-50 ton çamur işleyerek yapabilmekteyiz. Ana ürünlerimiz: çanak, çömlek, yoğurt kaseleri, tavalar, mutfak ve züccaciye ürünleri, ev ve bahçe dekorasyon ürünleridir.
Web sitemizi mutlaka ziyaret ediniz. www.avanospottery.com

Etiketler

Ürünlerimiz

Avanos Anadolu Çömlekçilik A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Avanos Anadolu Çömlekçilik A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.