Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Baççe Restaurant & Cafe

2,5 star rating
31 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Gönül Karasu Tigün
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Koşuyolu Cad. Şekercioğlu Sok. No:6 Koşuyolu
İstanbul / Kadıköy
Baççe Restaurant & Cafe Koşuyolu'ndaki nezih mekanında sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor. Ağzının tadını bilenlere ve rahatından ödün vermeyenlere...Dünya Mutfağının Seçkin yemeklerini bulabileceğiniz şık bir makan.Cumartesi akşamları canlı fasıl;cuma akşamları Gitarıyla serkan;salı akşamları Türküleri ile Grup Düş... Bahçede Gitar ve yan flüt dinletileri devam ediyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Baççe Restaurant & Cafe firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Baççe Restaurant & Cafe firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.