Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Akabinde Çeviri Danışmanlık Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti.

3 star rating
90 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Özge Taylan Ve Seda Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kocamansur Sok. No:74/10
İstanbul / Şişli
Uluslararası katılımlı bir konferans, seminer, toplantı ya da eğitim düzenliyorsunuz. Bu, şirket içi eğitimden tıp kongresine, üst düzey heyet ziyaretinden ürün lansmanına, hukuk konferansından basın toplantısına kadar farklı alanlarda olabilir. Etkinliğinizin başarıya ulaşması için ihtiyaç duyduğunuz sözlü çeviri hizmetinin, alanında eğitimli, konuya ve terminolojiye hakim ve profesyonel konferans çevirmenleri tarafından verilmesi gerekir.
İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Akabinde Çeviri Hizmetleri, Boğaziçi Üniversitesi Çeviri bilim Bölümünden konferans çevirmenliği eğitimi alarak mezun olmuş Özge Taylan ve Seda Yılmaz tarafından bu ihtiyaca cevap vermek için kuruldu.
Sözlü çeviri kadar yazılı çeviri alanında da deneyimli Akabinde ekibi, mesleki başarısını her geçen gün yenisi eklenen referanslarla arttırıyor.
İşimizi iyi yapıyoruz ve sizinle çalışmak istiyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Akabinde Çeviri Danışmanlık Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Akabinde Çeviri Danışmanlık Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 Yılına Ait Vergi Levhasının İnternet Vergi Dairesinden Alınmasının Son Günü
1.5.2020 - 1.6.2020
Denetim Kuruluşları Yetkilendirme Belgesi Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Elektrik Üretimi Lisans Harçları Yıllık Harç Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Turizm Payının Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Nisan 2020 Dönemine Ait Haberleşme Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.5.2020 - 1.6.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.