Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
155 oy / 2,73 puan
Firma Yetkilisi
:
Gaye Çığ
Telefon
:
Fax
:
0 212 861 01 91
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Eski Silivri Cad. 115. Sok. No:15
İstanbul / Silivri
Kozak Kozmetik Ltd. İstanbul merkezli olup Türkiye'nin çeşitli illerindeki satış noktalarıyla kozmetik sektöründe özellikle kaliteli parfümleri ve bebek kolonyaları grubuyla yıllardır üretim ve ihracat yapmaktadır. Kozak istikrarlı şirket politikasıyla ve dengeli büyümesiyle sürekli bir yükseliş grafiği çizmektedir. Bu durum firmanın yurtiçindeki başarısını uluslararası boyuta taşıyarak yurtdışında avrupa başta olmak üzere yaptığı ihracatlarla müşteri ağını hızla genişletmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Koz-Ak Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Koz-Ak Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.