Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
36 oy / 3,39 puan
Firma Yetkilisi
:
Kemal Demirbaş
Telefon
:
Fax
:
0 262 644 37 67
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kazım Karabekir Mah. Battalgazi Cad. No:16
Kocaeli / Darıca
Ekonomik hayatta çok işletme vardır. Her biri kendi seçtiği dalda faaliyet gösterir ve bir şeyler yaparlar. Bununla birlikte sadece bunların birkaçı en iyi işleri yapar.

Bizler ilk günden beri hedefimizi sektörümüzde yenilikleri getiren öncü, faaliyetleri ile örnek, başarılarıyla takip edilen olarak seçtik. Hedeflerimize ulaşmak için vizyonumuzu müşteri odaklı olmak, kaliteli ürün sunmak, müşterilerimize satış sonrası sınırsız destek vermek, her zaman dürüst ticaret yapmak olarak düzenledik. Kazançlarımızın değerlendirilmesini biz, müşterilerimiz, ülkemiz ve dünya'nın kazançları olarak gördük ve kullandık. Bugün biz ne durumda isek biliyoruz ki bu müşterilerimizin bize verdiği destekle gerçekleşmiştir.

Bunun için teşekkürler değerli müşterilerimiz, teşekkürler Türkiye, teşekkürler dünya.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sun Pazarlama İnşaat Makine Kimya San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sun Pazarlama İnşaat Makine Kimya San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.