Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
209 oy / 3,35 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 513 75 24
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tarakçılar Cad. No:84 Mahmutpaşa
İstanbul / Bağcılar

Polin Bebe - Hakkımızda

Polin Bebe, 1992 yılında Yeşildirek'te kuruldu. Öncelikle üretim ve ardından toptan satış yapılmaya başlandı. Üretim kalitemiz ve tasarımlarımızdaki özgünlük ile zamanla müşteri portföyümüz hızla gelişti ve 1995 yılında Mahmutpaşa'da ikinci şubemizi açtık.

Toptan satışlarımız bu iki mağazamızdan devam ederken, müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 1996 yılında Osmanbey'de üçüncü şubemizi açtık.

2005 yılında, Yeşildirek'teki merkezimizi Sefaköy'e yeni şubemize taşıdık.

Sefaköy'deki merkezimizde öncelikle tasarım ve üretim olmak üzere toptan satış gerçekleştirmekteyiz. Bununla beraber İstanbul'un iki ayrı yerinde halen toptan satışlarımız devam etmektedir.

İngiliz Konsolosluğu Ticaret Odası'nın başarılı çocuk tekstili firmalarından biri olarak şimdiki hedefimiz; sınırlı olan ihracatımızı geliştirmek ve Polin Bebe markamızı iç ve diş piyasada aranılan bir marka haline getirmektir. Bu amaçla çocuk tekstili üzerine yerli ve yabancı fuarları takip ediyoruz ve her geçen gün üretimimizi geliştirmek için tüm Polin Bebe çalışanları olarak özveriyle çabalıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Polin Bebe firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Polin Bebe firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.