Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
274 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Levent Özdoğan
Telefon
:
Fax
:
0 224 215 55 80
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Altınova Mah. Okul Cad. Yalova Sok. No:5
Bursa / Osmangazi

İmaj Otomat - Hakkımızda

Firmamız 25 yıllık talaşlı imalat tecrübesi bulunan ekibiyle cnc torna, rovelver index işleme merkezi, üniversal torna vs. ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İmaj Otomat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İmaj Otomat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.