Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
168 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Oğuzhan Ege
Telefon
:
Fax
:
0 216 365 68 25
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Natoyolu Kıbrıs Cad. Başak Sok. No:2 Y. Dudullu
İstanbul / Ümraniye
Firmamız 1990 yılında cam dekorasyon ve cam mobilya sektöründe başladığı serüvenini sağlam bir vizyon ve ilkeli çalışma metodu ile günümüze başarı ile taşımıştır.

Özellikle işlemeli camlar,dekoratif kapı camları(motifli ve vitray) cam kapılar,alüminyum panjur sistemleri,panjur motorları, stor kapılar,mağaza kepenkleri, seksiyonel garaj kapıları, yana kayar fotoselli kapılar,bahçe kapısı motorları, konut tipi kepenkler,iç dekorasyon ve mağazacılıkda kullanılan her türlü cam ve yan ürünleri, bombeli cam, vitrin camları, cam lavabo v.b. alanlara kattığı boyut bugün çok daha net bir şekilde anlaşılmaktadır.

EGE CAM her türlü yeniliğe ve gelişmeye açık idari kadroları,uyguladığı modern işletme yöntemleri ile günümüzde yüksek bir performans sergilemektedir.Mimar dokoratör esnaf v.b. kesimlerin yapılarına ve isteklerine uygun hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı ilkelerinin ilk hedefi olarak belirlemektedir.EGE CAM bu yaklaşımı sunacak kaliteli ve oturmuş personel kadrosuna sahip olup büyüme sürecinde çokca mesafe katetmesine rağmen kendilerini daha yolun başında sayıp sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmekdedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ege Cam San Tic Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ege Cam San Tic Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.