Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
NoFire Tech.

2,5 star rating
67 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Nofire Tech
Telefon
:
Fax
:
0 216 365 90 46
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Keyap Sitesi
İstanbul / Ümraniye

NoFire Tech. - Hakkımızda

Bir boyada olması gereken tüm özelliklere sahip, ama o aynı zamanda Yanmaz Boya.

Nofire toksik madde içermeyen su bazlı bir boyadır. Fırça, rulo veya boya tabancası ile kolayca her türlü yüzeye uygulanabilir.

Nofire ister astar kat isterse son kat olarak kullanılsın, 1100 Cº yi aşan sıcaklıklarda yangın ve ısıya karşı koruma sağlar.

Etiketler

Ürünlerimiz

NoFire Tech. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

NoFire Tech. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.