Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Celtis İlaç A.Ş.

2,5 star rating
343 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 212 663 77 45
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Florya Asfaltı No:88 B Blok Florya Plaza K:2 D:5 Florya
İstanbul / Bakırköy

Celtis İlaç A.Ş. - Hakkımızda

2 Kasım 2007 yılında kurulan Celtis İlaç, edinmiş olduğu tecrübeleri daima ileri götürme ilkesi ile yola çıkmıştır.
2 yıl gibi kısa bir sürede ilaç sektörünün saygın kuruluşlarından biri olmayı başarmış, genç ve dinamik ekibiyle ülkemizin gurur kaynağı olarak en hızlı yol alan firma durumuna gelmiştir.
Celtis İlaç, bugün itibariyle ürünlerini tüm Türkiye'de yerleşik 600 kişiyi aşkın satış ve pazarlama kadrosuyla hekimlerimize ulaştırmakta ve hastalarımızın kullanımına sunmaktadır.
2 yıl gibi kısa bir sürede bu denli başarıya ulaşmanın altında yatan temel sebep hiç şüphesiz genç, dinamik, konusunda yetkin; üretim, yönetim ve satış kadrosudur.
Faaliyet gösterdiği branşlarda hızlı büyüyen, öncü ve yenilikçi hizmet anlayışıyla hareket eden Celtis İlaç, ülkemizde hastalıkların tedavisine ve toplumun sağlık ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine yardımcı olabilmek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.

Celtis İlaç ürünleri ve hizmetleri hakkında şeffaf ve dürüst, çalışmaları sırasında birlikte olduğu insanlara karşı güven veren, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, yasalara saygılı, çalışma alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere aktif katkılarla yön veren bir firmadır.

Bulunduğu pazarlarda söz sahibi ilaçları, dünya standartlarında faaliyet gösteren üretim tesisleri, Türkiye'nin dört bir yanında yerleşik kadrosuyla ilaç sektörünün öncü bir firması olarak, yaşadığı topluma ilişkin görevlerinin bilincinde olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır.
Hedefimiz, hekimlerimizin tedaviye yönelik ihtiyaçlarına yüksek kaliteli ürünlerimizle optimal çözümler üretmek ve sunmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Celtis İlaç A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Celtis İlaç A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Ekim-Kasım-Aralık 2019 Dönemine Ait GVK Geçici 67. Madde Kapsamında Yapılan Tevkifatların Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Aralık 2019 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
1-15 Ocak 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Aralık 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Ekim-Kasım-Aralık 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.1.2020 - 27.1.2020 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.