Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sunlight Organizasyon

3 star rating
30 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Tunç Kalender
Telefon
:
Fax
:
0 212 501 95 99
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenidoğan Mah. Demirkapı Cad. Cumhuriyet İş Merkezi No:34 Kat:4 D.94-95
İstanbul / Bayrampaşa

Sunlight Organizasyon - Hakkımızda

Ekibimiz bütün organizasyonlarınızda en iyi hizmeti verebilecek üniversitede okuyan insan ilişkileri kuvvetli en az bir yabancı dil bilen nitelikli elamanlar tarafından kurulmuştur. Ekibimizdeki tüm arkadaşlarımız turizm ve organizasyonun çeşitli bölümlerinde önceden görev almış deneyimli elemanlar olup vereceğiniz görevlerde sizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Firmamız fuar, toplantı, kongre, tanıtım, düğün ve transfer işlerinizde seçkin personeli ile host ve hostes temininde firmanıza en iyi hizmeti verecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sunlight Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sunlight Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.