Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Memet Spot

2,5 star rating
50 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Bey
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Deniz Mah, 128.sok Güner Apt No:24-c
Antalya / Merkez

Memet Spot - Hakkımızda

Memet Spot 2006 Yılında Antalya'da faaliyete başlamıştır. İkinci el eşya, elektronik, beyaz eşya ürünleri satışında uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Memet Spot firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Memet Spot firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.