Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kutay İnşaat Taahhüt ve Tic.Ltd. Şti.

2,5 star rating
458 oy / 2,55 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 216 307 64 85
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Velibaba Mah. Eski Ankara Cad. Narin Sok. No:29
İstanbul / Pendik
2003 yılında faaliyete geçen Kutay İnşaat, o günden bu yana değişen ve gelişen küresel ekonominin gereklerini yerine getirmiş, ürün ve hizmet entegrasyonunu profesyonelce tamamlamıştır. Kutay İnşaat yönetimi ilk günkü heyecan ve azimle gerektiğinde sınırları zorlayarak hızlı, yaratıcı ve akılcı çözümler üretecek biçimde yapılanırken, yapı sektöründe dengeli ve sürekli büyüme hızını çalışanlarının ortak katılımıyla elde edebileceğine inanmakta, saygın ve güçlü konumda kalmanın anahtarını paylaşım, dürüstlük, şeffaflık, güvenilirlik ve eğitime dayalı şirket kültürü olarak görmektedir. Kutay İnşaat'ın hedefi heyecan verici ve zorlayıcı projeler tamamlandığında duyulan mutluluğu yaşamak ve paylaşmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kutay İnşaat Taahhüt ve Tic.Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kutay İnşaat Taahhüt ve Tic.Ltd. Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.