Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yüksel İnşaat A.Ş.

3 star rating
204 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 312 286 17 37
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Söğütözü Cad. No:14 / A-b Beştepeler
Ankara / Çankaya

Yüksel İnşaat A.Ş. - Hakkımızda

1963 yılında Yüksel İnşaat A.Ş. Ankara'da kuruldu. İlk yıllarda özellikle rıhtım, iskele ve liman taahhütlerinde uzmanlaşarak Türkiye limanlarının 1/3'ünün yapımında rol alan Yüksel İnşaat, sonraki yıllarda üstlendiği çok sayıdaki ulaşım, enerji, arıtma ve endüstriyel tesis projeleri ile ülkemiz altyapısının gelişmesinde etkin ve önemli bir rol oynadı.

1983 yılında Yüksel İnşaat A.Ş. ilk olarak Suudi Arabistan'da uluslararası müteahhitlik hizmetleri de vermeye başladı.

1997 yılında Yüksel İnşaat; inşaat, turizm, finans, bilgi teknolojisi, güvenlik, savunma sanayi, imalat ve yatırım gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren yan kuruluşlarını Yüksel Holding çatısı altında topladı.

1999 yılında ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, OHSAS 18001- İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikaları alındı.

2006 yılında ISO 14001- Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası alındı.

2006 yılında Yüksel Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne imza attı.

2007 yılında Uluslararası İnşaat Sektörü Dergisi Engineering News Record(ENR) tarafından açıklanan Dünyanın En Büyük 225 Uluslararası Müteahhitlik Firması listesinde yer alarak, başarısını uluslararası platformlarda da perçinledi.

2010 yılında Yüksel İnşaat 200 milyon dolarlık ilk Eurobond ihracını yaptı. Türk inşaat sektörü için bir ilk olma özelliğini taşıyan Yüksel İnşaat Eurobond İhracı, aynı zamanda, finans kurumları haricinde, Türkiye'de yerleşik bir firmanın direkt ihraç etmiş olduğu ilk tahvil olma özelliğini de taşıyor.

Yurt içinde gerçekleştirdiği önemli altyapı projelerinin yanı sıra ve pek çok uluslararası projeye imza atan Yüksel İnşaat, Kazakistan, Afganistan, Suudi Arabistan, Özbekistan, Gürcistan, Ukrayna, Romanya, Dubai, Katar, Ürdün, Libya ve Kuzey Irak gibi çok sayıda ülkede önemli altyapı ve inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yüksel İnşaat A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yüksel İnşaat A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.