Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
153 oy / 3,3 puan
Firma Yetkilisi
:
Mikail Boyraz
Telefon
:
Fax
:
0 312 335 18 28
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Demetevler 1. Cadde No:4/3
Ankara / Yenimahalle
1997 yılında Ankara'da kurduğumuz şirketimiz mühendis gözetiminde kurduğu uzman ekiple mantolama,iç dış dekorasyon,çevre düzenleme ve peyzaj ,boya badana , yol yapımı ,parke bordür döşeme , alt yapı ,üst yapı, çatı aktarımı gibi işleri titizlikle ve zamanında teslim garantisiyle hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cantaş İnşaat Taahüt Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cantaş İnşaat Taahüt Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.