Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
29 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Kılıç
Telefon
:
Fax
:
0 216 312 58 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Toptaş Cad. Kepçe Dede Mektep Sok. Kat:3
İstanbul / Üsküdar
Evden eve nakliyat, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için ücretsiz ekspertiz hizmetiyle başlar. Ekspertiz hizmetimiz sizlerin uygun zamanınızda evinize gelip eşyalarınızın yerinde tespitiyle devam eder. Eşyalarınızın sınıfı ve özelliğine göre kullanılacak; malzemenin adeti, sınıf tespiti, ekip kişi sayısı ve hangi araç ile transferin yapılacağını belirler. Nakliye'nin, Transfer tarihinde gelen taşımacı personelimizin ekip şefi sizin muhatabınızdır. Eşyalarınızın yeni evinize götürülüp planladığımız şekilde yerleştirilmesi bizim evden eve anlayışımızdır. Bundan sonra size düşen görev eşyalarınızı kontrol edip çalışanlarımıza teşekkür etmektir. Ambalajlama nakliye sırasında yapılan en önemli iş bölümüdür. Taşınacak eşyaların yada malzemelerin türüne göre ambalajda kullanılacak malzemenin türünün seçimi önemlidir. Eşyaların zarar görmesi ambalaj malzemesinin yanlış seçimi yada ambalaj yapılmamasıdır. Üsküdar taşımacılık olarak ambalajlamada havalı naylon, battaniye ve graf kağıdı kullanmaktayız. Ambalajın önemini basit bir örnekle anlatmak gerekirse sektör ayırt etmeden dünyaca isim yapmış firmaların ambalajlarını incelersek ambalajın sektördeki önemini daha iyi anlarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.