Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
72 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Yücel Alakuş
Telefon
:
Fax
:
0 232 339 48 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
75 Sok. No:57
İzmir / Bornova

İkizler Cam Balkon - Hakkımızda

Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite anlayışı ile hareket eden İkizler Cam Balkon Sistemleri, tecrübeli ve geniş kadrosuyla, daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Kullandığımız sistem hayatımızın büyük bir bölümünün geçtiği evlerimizin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin bir parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alanlar olması rahatsızlık vericidir. Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı bu sektörde İkizler Cam Balkon Sistemleri olarak kalitemizle ve bu anlamda taviz vermediğimiz şirket politikamızla, müşteri memnuniyeti ve müşteri bilinçlendirme ile farklılaşmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Alanında uzmanlaşan genç, dinamik, özverili çalışma arkadaşlarımızın üstün liyakat, gayret ve fedakarlıklarıyla; yaptığımız çalışmalar neticesinde her geçen gün daha profesyonel, daha kaliteli, daha verimli olarak hizmet etmeye devam ettik. Tüketici için satış sonrası servis çok önemlidir. İkizler Cam Balkon Sistemleri olarak bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet ve yatırımla müşterilerimizin gözünde daha farklı konumlanmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

İkizler Cam Balkon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Peşinde %35 İndirimli Cam Balkon

Alüminyum ağırlığı 2,5 kg/m'dir. Kasa taban kalınlığı 4 mm'dir. Alüminyum içerisindeki kimyasallar AB normlarındadır. Sistemde kullanılan rulman t
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 16.5.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.