Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Fırat Ofis Sistemleri Büro Mobilyaları Ofis Mobilyaları

2,5 star rating
161 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Fırat
Telefon
:
Fax
:
0 212 674 72 46
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Esenler Cad. Murat İş Hanı No:28
İstanbul / Bayrampaşa
Firmamız 1998 yılında metal, ahşap ve boyalı sandalye sektörüne yönelik 3 adet ürün çeşidi ile İstanbul Bayrampaşa'da faaliyetine başlamıştır.

2000 yılında sandalye imalatının yanısıra masa, çelik, genç odası, ofis mobilyaları, büro mobilyaları imalatını da başlamış ve ürün çeşidi sayısını 150'ye çıkarmıştır.

2007 yılında masa & sandalye sektöründe yeni bir soluk yeni bir açılım kazandırmış ve İstanbul Arnavutköy ilçesinde yeni bir katılım yaparak faaliyet alanını genişletmiş 500 adet ürün çeşidiyle sektöründe lider kuruluşlardan biri olmuştur.

Şu an 5000 m2 kapalı 2000 m2 açık olmak üzere toplam 7000 m2 alanda, günde 900 adet üretim kapasitesi ile ürünlerini 1500m2 showroomunda, çeşitli illerdeki ve yurtdışındaki yetkili bayilerinde toptan ve perakende olmak üzere satışa sunmuştur.

Her geçen gün yenilenen teknolojik alt yapısı ve geniş ürün yelpazesiyle hedeflediği noktaya emin adımlarla ilerlemektedir.

Bizi bu yolculukta yalnız bırakmayan başta bayilerimize, çalışan ve yönetim kadromuzda ve tedarikçilerimize teşekkür ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Fırat Ofis Sistemleri Büro Mobilyaları Ofis Mobilyaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fırat Ofis Sistemleri Büro Mobilyaları Ofis Mobilyaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.