Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
126 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Abdullah Özcan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Söve Makina - Hakkımızda

2010 yılında Antalya da kurulan firmamız, Strafor kesme makinaları ve söve harç kaplama makinaları imal etmektedir.

Söve Makinası imalat ve satışında İç piyasada pazarda yerini alan firmamız genel olarak EPS strafor fabrikaları yada söve imalathanesi açmak isteyen girişimcilere Söve makinası kurulumu yapmaktayız. Anahtar teslimi söve makinası kurulumunu yaptığımız söve tesislerinde CNC Strafor Kesim Makinası ve Söve Harç Kaplama makinası teslimatından sonra eğitiminide yerinde vermekteyiz.

Söve makinası gruplandırmasında ana makinalar olan CNC Strafor Kesme Makinası ve Söve Harcı Kaplama Makinası imalatına aralıksız olarak devam etmekteyiz

En kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinen firmamızın ilk hedefi; en kısa zamanda adından olumlu söz edilir ve güvenilir bir firma olmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Söve Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Söve Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.