Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Bulut Yapı

3 star rating
69 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Gökhan Bulut
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İvedik Organize Sanayi Bölgesi 21. Cadde 609 Sokak No:28
Ankara / Yenimahalle

Bulut Yapı - Hakkımızda

Kurumsal hizmet verdiği firmaların devamlılığını sağlamak için şüphesiz müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini ön plana çıkartmayı amaçlayan Bulut Yapı Reklam, reklam ve tanıtım sürecinde lider firma olma yolunda yeniliklerini sergilemektedir. Bulut Yapı Reklam, ulusal ve uluslararası markaların bayilik çalışmalarında, kurumsal kimlik projelerinde ve açık hava reklamcılıkta hızlı, ekonomik çözümler üretmektedir. Bulut Yapı İnşaat, mimarlık, konut, restorant, otel, ofis ve mağaza gibi mekanlar için günün iç mimari çizgilerini ve konsept anlayışını göz önünde bulundurarak proje - uygulama hizmetleri vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bulut Yapı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bulut Yapı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.