Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
113 oy / 2,72 puan
Firma Yetkilisi
:
Yusuf Sumeli
Telefon
:
Fax
:
0 212 728 63 42
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Alibey Mah. Akçeşme Sok. No:13/a P. M. P. İlköğretim Okulu Karşısı
İstanbul / Silivri

Fırat Kırtasiye - Hakkımızda

Fırat Kırtasiye 2000 yılında Silivri'de kırtasiye ve kitap alanında hizmet vermeye başladı. Kısa zamanda gelişerek B.Çekmece, Çatalca ve M.Ereğlisi'ne kadar hizmet alanını genişletti. Seçkin yayınlarıyla, kaliteli ve dürüst hizmetiyle Silivri firmaları arasında seçkin bir yere ulaştı.

Etiketler

Ürünlerimiz

Fırat Kırtasiye firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fırat Kırtasiye firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.