Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Didem Academy Language School

2,5 star rating
255 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Ersin Eviz
Telefon
:
Fax
:
0 256 811 60 23
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Mah. Atatürk Bulvarı No:138
Aydın / Didim (Yenihisar)
İngilizceyi Didim'de İngiliz aile yanında, yaşayarak, konuşarak öğrenin.

Yabancı dil alanında üstün tecrübe ile eğitim veren Didem Academy Language School, deneyimli Türk ve İngiliz öğretmenlere sahip olup öğrencilere İngiliz ailelerin yanında, özel ve müşterek dairelerde konaklama imkanı sunmaktadır.
Merkezde, dil laboratuarı ve kablosuz internet bağlantısı da mevcuttur. Okulun sabah, öğlen ve akşam toplam kapasitesi 360 öğrenci olup tüm sene açıktır.
Merkezde öğretmenlerin her biri, dünyanın en prestijli İngiliz Devlet ve Özel Okullarında, Kolejler ve Üniversiteler de İngilizce öğretme deneyimine sahiptir.
Okul, ders saatlerini ve süreyi, her seviyeye özel olarak, uluslar arası standartlarda hazırlamakta ve herkese ihtiyacı olan İngilizceyi yaşayarak, konuşarak öğretmeyi, amaçlamaktadır.

Konaklama:
Didem Academy öğrencilerine farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.
İngiliz Aile Yanı Konaklama:
Sizlere lüksü ve güzelliği bir arada bulabileceğiniz, Didim'in en nezih, en sessiz ve doğa harikası yeşil alanlarında yaşayan ve siz öğrencilerimizin kişisel özellikleri de dikkate alınarak özenle seçilen İngiliz aileler yanında konaklama fırsatı sunmaktadır. Yanlarında konaklayacağınız aileler iletişim yeteneği güçlü, sizleri pratik yapmaya teşvik edecek, kendinizi onlar ile birlikteyken rahat ve güvende hissedeceğiniz, programla ilgili özel eğitim görmüş ailelerdir.

Özel Daire Konaklama:
İngilizlerin yaşadığı sitelerde, apartman dairelerinde ya da villalarda konaklama imkânı sağlanmaktadır. Seçilen kompleksler 100-200 İngiliz Ailenin yaşadığı, sosyal, kültürel etkinlik ve olanaklara sahip türden sitelerdir. Öğrencilerin ailesi, arkadaşları konaklama süresince kendisine eşlik edebilmektedir

Müşterek Daire Konaklama:
Müşterek daireler İngilizlerin yaşadığı sitelerden seçilmektedir. Her bir dairede mobilya, klima ve merkezi uydu sistemi mevcuttur. Konaklayacak öğrenci sayısı maksimum 3''™tür.Her öğrenciye ait bir oda bulunmaktadır. Salon, mutfak, gibi ortak kullanım alanlarını öğrenciler birlikte kullanabilmektedir

Aktiviteler:
Aktivite programları, aktivite müdürümüz tarafından, öğrenci istekleri dikkate alınarak şekillendirilir.
Aktiviteler, ders dışı vakitlerin maksimum derecede faydalı olmasına yöneliktir. Kişisel gelişim, dil öğretimi, farklı kültürleri tanıma, yaşayarak öğrenme süreçleri göz önünde bulundurularak, merkez içi ve merkez dışı aktivitelerden oluşmaktadır.

Merkez İçi Aktiviteler:
Hafta içine yönelik aktivitelerden oluşmaktadır. Konuşma kulübü, Sinema kulübü, Kütüphane kulübü etkinliklerine yönelik aktiviteleri kapsamaktadır. Didem Academy öğrencileri, merkez içi aktivitelerden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Aktivitelere eğitim danışmanları eşlik etmektedir.

Merkez Dışı Aktiviteler:
Hafta sonuna yönelik aktivitelerden oluşmaktadır. Gezi, Ziyaret, Tur, Spor etkinliklerine yönelik aktiviteleri kapsamaktadır. Apollon Tapınağı Gezisi, Milet Priene Gezisi, Car Safari, Horse Safari, Night Out, Rüzgar Sörfü, Tekne Turu vb. Aktivitelere İngiliz aileler ve eğitim danışmanları eşlik etmektedir.
Tüm bu aktiviteler süresince, aktivite müdürü, eğitim danışmanları, İngiliz aileler öğrencilere eşlik etmekte ve ihtiyaç duydukları anda yanlarında olmaktadır.

Maliyetler:
Türkiye'nin her yerinden birkaç saatte ulaşabileceğiniz bu bölgeye, yılın her zamanı sıklıkla uçuşlar bulunmaktadır. İzmir ve Bodrum havaalanı okula 90 dakika uzaklıktadır. İsteğe bağlı olarak havaalanı transferi yapılmaktadır.
Eğitim, konaklama, aktivite ve yaşam maliyeti, İngiltere ye göre yaklaşık % 60 Malta'ya göre yaklaşık %40 daha düşüktür.

DİDİM:
Didim, Aydın'ın turistik bir ilçesidir. İlçe ekonomisi turizme dayalıdır. Yaz aylarında önemli sayıda turistin ziyaret ettiği ilçede, ekonomi olumlu yönde etkilenmektedir. Yılın her günü sıcak bir Akdeniz İklimi'nin yaşandığı Didim, eşsiz bir doğanın, dünyaca ünlü tarihi ve kültürel alanların bulunduğu bir dünya harikasıdır. Didim'de, doğal güzelliklerinden ve ikliminden dolayı sürekli olarak yaşayan yaklaşık 15 bin İngiliz bulunmakta olup şehre her sene 100 bin den fazla İngiliz turist gelmektedir.

Didem Academy hakkında daha detaylı bilgi için;
Tel: 0 256 811 60 30 www.didemacademy.com
Gsm: 0 533 776 08 06
info@didemdilegitim.com

Etiketler

Ürünlerimiz

Didem Academy Language School firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Didem Academy Language School firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.