Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
329 oy / 2,53 puan
Firma Yetkilisi
:
Melek Kale
Telefon
:
Fax
:
0 212 853 47 80
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 1990 Sok. Kuaskent Sit. A Blok Dükkan 2
İstanbul / Beylikdüzü

Mert Çiçek Evi - Hakkımızda

2004 yılından bu yana Beylikdüzü'nde kalitemiz ve güler yüzümüzle müşterilerimize canlı çiçek ( buket, aranjman, çelenk vs.) saksı bitkileri, yapay çiçek, yapay ağaç, süsleme organizasyon bahçe düzenlemesi alanlarında hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mert Çiçek Evi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mert Çiçek Evi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.