Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
240 oy / 2,68 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Pehlivan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Hürriyet Mah. 277 Sok. No:2 Küçükköy
İstanbul / Gaziosmanpaşa

Efendi Gıda A.Ş. - Hakkımızda

Efendi Gıda olarak 40 yıldır şekerli mamuller ve helva imalatı yapmaktayız. Ürünlerimizi 15 ayrı ülkeye ihraç etmekteyiz. Şirket misyonumuz en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşteriye ulaştırmaktır. 50 gramdan 25 kg.'a kadar çok çeşitli ambalajlarla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tüm üretim, gıda ve marka tescil belgelerine sahibiz. Fason üretimimizde vardır.
Ürünlerimiz: Sade, kakaolu, karışık helva çeşitleri, üzüm, keçiboynuzu, dut pekmezleri, tahin ve reçel çeşitleri.

Etiketler

Ürünlerimiz

Efendi Gıda A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Efendi Gıda A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.