Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Baha Catering

2,5 star rating
73 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Sertaç Çevik
Telefon
:
Fax
:
0 212 323 63 71
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstinye Mah. Esenlik Sok. No:3-a
İstanbul / Sarıyer

Baha Catering - Hakkımızda

Baha Catering müşteri memnuniyeti üzerine kurulu organizasyonu ve deneyimli kadrosuyla toplu yemek sektöründe sizlere hizmet vermektedir.

Taşıma Yemek Hizmeti
İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda, ''Taşıma Yemek Hizmetimiz'' devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekanın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle, merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler uygun şartlarda size ulaştırılır.

Yerinde Yemek Üretimi
Yerinde yemek üretimi yapılabilmesi için işletmenizin mevcut mutfağının beklentileri karşılayacak düzeyde olması gerekir. Bu amaçla ilk olarak yemek üretimi yapılması düşünülen alanın beklentiler doğrultusunda incelenerek eksikliklerin belirlenmesi ve bu eksikliklerin ne şekilde giderileceğinin karşılıklı olarak tespit edilmesiyle ilk aşama gerçekleşmiş olur.

Bu aşamadan sonra gerekli olan eksiklikler en kısa sürede giderilerek gönül rahatlığıyla ve ağız tadıyla tüketebileceğiniz yemekler üretilmeye başlanır.

Teklif almak için 0212 323 63 68 / 0262 656 56 04 / bahacatering.comGebze Fabrika
İstasyon Mah. 1459 Sok. No: 6 Gebze/Kocaeli
Telefon: 0262 656 56 04 / Fax: 0262 656 56 05


Gebze Fabrika Hizmet Noktaları
Gebze, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

İstinye Fabrika
İstinye Mah. Esenlik Sok. No:3-A Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 323 63 68 / Fax: 0212 323 63 69


İstinye Fabrika Hizmet Noktaları
Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Etiketler

Ürünlerimiz

Baha Catering firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Baha Catering firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.