Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
214 oy / 2,33 puan
Firma Yetkilisi
:
Ekrem Öner
Telefon
:
Fax
:
0 212 486 09 75
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tormak Sanayi Sitesi E Blok No:29 İkitelli
İstanbul / Başakşehir
Firmamız 2002 yılında PVD kaplamalar konusunda bir yatırım uygun görmüş gerekli incelemeler neticesinde 2003 yılı sonlarında faaliyete geçmiştir.
Ülkemizde PVD kaplamalar maliyetlerinden dolayı üretim araçlarında çok fazla kullanılmamaktadır. Başak TiN düşük maliyet uygun fiyat ve kaliteyi bir arada müşterilerine sunabilmek, Müşteri beklentilerine uygun teslimat yaparak (24 - 72 saat) Türkiye de bu alanda olan boşluğu doldurmak amacı ile hizmet sürdürmektedir.
Ürünlerimiz:
Titanyum Nitrür(TiN) : Kesici takımlar ve kesme kalıplarında
(Sert Metal uçlar, Kılavuz, Matkap, Freze, Azdırma)
Kaplama kalınlığı 1-3 mikron
Sertlik: 3000 +- 200 Vickers

Krom Nitrür (CrN) : Kalıplarda (Sıvama, Derin çekme, Kesme, Metal Enjeksiyon, Plastik Enjeksiyon),yüksek sürtünmeden dolayı oluşan aşınmalara karşı uygulanan kaplamalardır.
Kaplama kalınlığı 3-5 mikron.
Sertlik: 2600 +-200 Vickers

Alüminyum Titanyum Nitrür (AlTiN): Yüksek hızda çalışan kesici takımlarda kullanılır. Oksidasyon ısısı yüksek olduğundan tercih edilir.
Kaplama kalınlığı 2-3 mikron
Sertlik 3600 +-200 Vickers

Etiketler

Ürünlerimiz

BaşakTin Sert Kaplamalar Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

BaşakTin Sert Kaplamalar Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.