Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
92 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Nazife Hüner
Telefon
:
Fax
:
0 216 379 10 22
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çınardere Mah. İnaniş Merkezi No:6 Kat:4 Daire:4
İstanbul / Pendik

Hüner Boru - Hakkımızda

Sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla 2007 yılında kurulmuş olan Hüner Boru, stoklarında 6,00 mm ile 609,60 mm arasında değişen, özellikle ithal çelik çekme boruların Türkiye geneline pazarlamasını yapmaktadır.

Ürün yelpazesini müşterilerinin talepleri doğrultusunda genişleten Hüner Boru, çelik çekme boruların yanı sıra, düz dikişli çelik boru, spiral kaynaklı boru, boru bağlantı elemanları, u bolt, cıvata gibi ürünlerle de müşterilerine hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hüner Boru firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hüner Boru firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.