Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
KSA-MAK Dolum Makinaları Sanayi

2,5 star rating
147 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
Kadir Atlam
Telefon
:
Fax
:
0 212 549 80 01
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Organiz Sanayi Bölgesi Aymakoop Sanayi Sitesi C 3 Blok No:177
İstanbul / Başakşehir
Makine sektöründeki bilgi birikim ve tecrübemiz sayesinde, ürettiğimiz ürünlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve firmaların yatırım planlarını destekleyen, iş odaklı proje geliştirme yönünde sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

İmalatımız olan tam otomatik dolum makinaları ve yarı otomatik dolum makinalarımız ile ürünlerinizin dolumu ve kapak kapatılması yapılabilmekle birlikte, talebiniz üzerine ürünlerinizin kapak besleme (elevatör) ve etiketlenmesi işlemleri de maksimum hız ve kalitede gerçekleştirilebilmektedir.
Firmamızın üretimi makinalar ile
Gıda maddelerinin dolumu
Kozmetik ürünlerinin dolumu
Kimyasal ürünlerin dolumu
İlaç sanayi ürünlerinin dolumu

Maksimum hız ve verimlilikte gerçekleştirilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yarı Otomatik Dolum Makinası

Yarı Otomatik Dolum Makinası

Yarı otomatik dolum makineleri, bir personel ile en fazla verim alınabilmesi için tasarlanmıştır. Bu
Ürün Fiyatı : 12.000 TL

İlanlar

Yarı Otomatik Dolum Makinası

Yarı otomatik dolum makineleri, bir personel ile en fazla verim alınabilmesi için tasarlanmıştır. Bu makineler, tüm akışkan, kıvamlı ürünleri istenile
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 24.8.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.