Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
160 oy / 2,7 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 224 714 12 74
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İnegöl - Bursa Karayolu 3. Km
Bursa / İnegöl

Havuç Genç Odası - Hakkımızda

1970 yılında Işık Mobilya adıyla faaliyetine başlayan firmamız markalaşma ve kurumsallaşma yolunda 2003 yılından itibaren havuç genç odası markası ile siz değerli ailelerin çocuklarının mobilya gereksinimlerini karşılama gayreti içerisindedir.
Havuç genç odası imalat, dağıtım ve servisini yapmakta olduğu tüm genç ve bebe odası gruplarında estetik kalite ergonominin yanında sağlıklı ürün hususunda azami hassasiyet ve gayret göstermektedir.
Havuç genç odası tüm bu unsurlar evinize daha rahat taşıyabilmek için maliyet ve kalitenin vazgeçilmez unsuru teknolojisiyle takip kabiliyetini yakalayan havuç genç odası, showroomlarında ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.
Bizleri ziyaretiniz için şimdiden teşekkür eder sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Havuç Genç Odası firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Havuç Genç Odası firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.