Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
240 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Erayman
Telefon
:
Fax
:
0 342 337 43 21
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
2. O. S. B. Sosyal Tesisleri B Blok No:6 Başpınar
Gaziantep / Şahinbey
1996 yılında Gaziantep'de kurulan şirketimiz tekstil makina ve yedek parça ürünleri ve temizleme malzemeleri ile faaliyet göstermektedir. Ayrıca 2.el tekstil makinaları alım ve satımı ve danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere bu sektörlere çözümler sunmaktadır.

Bilgi birikimi ve deneyimi ile sunulan çözümler, değişen iş koşulları ve çalışma durumları karşısında müşterilerimize en üst düzeyde hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Hazır ürün ve çözümlerimizin yanında müşterilerimize tekstil makinaları hakkında gereksinimlerine en uygun danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen ve bunun için sizin adınıza tüm yeni teknolojileri ve internet dünyasını yakından takip edip, müşterilerine yeni teknolojileri, firmanıza özel çözümler, hizmetler ve yedek parça ürünler sağlamaktadır.

Bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişimin yön verdiği ve şekillendirdiği çalışma alanında, yenilikleri izlemeyi ve uygulamayı, başarının önemli bir koşulu olarak; dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Erayman Tekstil Makina San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Erayman Tekstil Makina San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.