Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yurtbay Seramik

2,5 star rating
145 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 312 441 46 48
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Hoşdere Cad. Piyale Sok. No:32/7
Ankara / Çankaya

Yurtbay Seramik - Hakkımızda

Seramik bir sanattır ve eller şekil verir. Seramiğe şekil veren ellerse fabrikadaki teknolojidir. Yurtbay Seramikte ise dizayndan uygulamaya kadar tüm ürünler bilgisayar destekli ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak gerçekleştirilir.

1999 yılında kontinü fırında firit üretimine başlayarak ürünlerin yüzey kalitesini ve parlaklığını önemli ölçüde geliştiren Yurtbay Seramik, teknolojiyi de yakından takip ederek tasarım stüdyosunu en yeni yazılım ve donanımlarla sürekli geliştirmektedir. Yurtbay Seramik, işinde son derece uzman bir ekiple günün moda renkleri ve yükselen trendlerini kaliteli ürünlerinde birleştirerek müşterilerine sunmayı gaye ediniyor. En alttaki çalışandan en üstteki yöneticiye kadar öncelikli hedefin kalite ve müşteri memnuniyeti olması bilinciyle hareket edilen firmada ürün geliştirmeden, üretime ve satış sonrası etkinliklere kadar iyi hizmet için çok iyi bir şekilde örgütlenilmiş durumda.

Yurt içerisinde gerek sıcak satış gerekse bayi ve corner satışlarıyla sektörün en önemli kuruluşlarından birisi olan Yurtbay Seramik, yurt dışında ise, Kanada, İngiltere, İsrail, Amerika, Yunanistan, Hollanda, Gürcistan, Irak, Libya, Romanya, Bulgaristan, Çekoslovakya, Azerbaycan başta olmak üzere 50'nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Üretiminin yüzde 40'ını ihraç eden Yurtbay seramik, ürünlerini kamuoyuyla paylaşmak ve yeni müşteriler elde etmek amacıyla yurt içi ve yurtdışında birçok fuara da katılıyor.

Ayrıca Yurtbay Seramik birçok firmada olmayan İki adet Co-Genaration ünitesinde kendi enerjisini de kendisi üretiyor. Gelecekteki yatırımlarını düşünerek hareket eden firma, şu andaki ihtiyacından fazla olan 4 megawattlık elektrik enerji üretimini, doğalgaz ile çalışan kendi Co-Genaration tesislerinde üretiyor.

Sürekli üretim, teknolojik yatırım, ihracat ve istihdam anlayışının hâkim olduğu firmada, çevreye son derece saygılı üretim gerçekleştiriliyor. Bunun yanında, sosyal sorumluluk bilinci de daima diri tutuluyor. Bu bilincin göstergesi olarak yüzlerce öğrenciye verilen bursların yanında, Zonguldak'ta yaptırılan 24 derslikli Anadolu lisesi Türk Milli Eğitimine katkı sağlamaya devam ediyor. Bunun yanında; Yurtbay Seramik Çaycuma'da Haziran 2010 yılında temelini attığı Gıda Mühendisi yetiştirecek olan 4.000 m2'lik Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Sakine-Şevki Yurtbay Araştırma Merkezi'ni 2012 öğrenim yılında açılışı yaparak Üniversiteye bağışlayacaktır.

Firma, gelişmekte olan teknolojinin, üretimi ve tüketimi doğrudan etkilediği günümüzde; seramik sektöründe 50 yılı aşkın birikimi, yeterli teknik donanımı, güvenilirliği, yüksek kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla üretime devam ediyor. Yalın bir aşk ile başlayan seramiğin öyküsü, teknolojik ve estetik bir aşk ile sürüyor. Yurtbay Seramik; yeryüzünün bu ilk sanatını günün zevki, teknolojisi ve estetiğiyle birleştirerek tüm dünyaya sunuyor.

Avrupa ile uyumlu olan TSE standartlarında üretim gerçekleştiren Yurtbay Seramik, 2004 yılı itibarıyla Almanya'nın önemli kalite sistem belgelendirme kuruluşlarından biri olan TÜV-CERT NORD firmasından ISO-9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesini de alarak kalitesini belgelemiştir. 2008 yılı itibarıyla Tüv-Cert Austria firmasından ISO-9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesini de almıştır. kalite standartlarımız kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen, istikrarlı adımları ve teknolojik yatırımlarıyla sektöründe güçlü bir marka olarak bilinen Yurtbay Seramik, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermiyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yurtbay Seramik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yurtbay Seramik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.