Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
117 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Yunus Yildirim
Telefon
:
Fax
:
0 216 736 54 62
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kervansaray Köyü
İstanbul / Şile
Saray Doğal Kaynak Suyu: İstanbul Şile ilçesi kervansaray köyü mevkii Şile'nin eşsiz ormanlarından doğadan kaynayan lezzet el değmeden tam otomatik makinlalarda en hijyenik şartlarda ulaşır. Dolum tesislerimiz 8000 m2 kapalı 4000 m2 açık olmak üzere toplam 12000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Kalitemizin Avrupa normlarına uygun olduğu da bakanlığın bu kanunu ile belgelenmiş olup aynı zamanda TSE, ISO 9001-2008 ve Avrupa'da da geçerli olan ISO 22000-2005 kalite belgeleri ile de tescilleyip piyasadaki yerini hak ettiği şekilde almıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Saray Doğal Kaynaklar A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Saray Doğal Kaynaklar A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.