Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Keskinler Rent A Car

2,5 star rating
30 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Asım Keskin
Telefon
:
Fax
:
0 256 811 39 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Efeler Mah. Eski Adliye Arkası No:79
Aydın / Didim (Yenihisar)

Keskinler Rent A Car - Hakkımızda

Dünyaca ünlü Didim'de uygun maliyetle tatil yapmak ister misiniz? Didim'de müstakil full eşyalı konut ve araç dahil 120 TL'den başlayan fiyatlarla üstelik İzmir ve Bodrum havalimanına araç teslimi yapılır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Keskinler Rent A Car firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kiralık Benzinli Albea

Benzinli Albea 1-3 Gün: 60 TL 3-15 Gün: 55 TL 15-40 Gün: 50 TL
Kategori Kategori
 : Kiralama İlanları
Tarih Tarih
 : 10.8.2011

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.