Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aytı Tekstil

3 star rating
191 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Aytı
Telefon
:
Fax
:
0 224 326 12 14
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Namazgah Cad. Çelebi Mehmet Bulvarı No:8c
Bursa / Yıldırım

Aytı Tekstil - Hakkımızda

Micofiber Cleaner Temizlik Silme Bezlerinin Özellikleri
1-) Micofiber Cleaner Temizlik Silme Bezleri Saç telinin 1/1000 kadar ince liflerden oluşan polyester ve polimidden üretilmektedir.
2-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezleri piyasadaki diğer bezlerden en kaliteli olup, Hav (tüy) bırakmama özelliğine sahiptir.
3-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezleri ( Mavi - Yeşil - Kırmızı - Sarı) olarak 4 renkte bulunmaktadır. Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezleri Ebatları ( 35 X 40 ) dır.
04-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezlerini Cam - Mobilya -Lcd - Bilgisayar- Araba - Fayans - Mutfak - Banyo vb gibi alanlarda kullanabilirsiniz.
05-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezini kesinlikle deterjan ve yumuşatıcı kullanılmaz.
06-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezi kesinlikle koku yapmaz, Temizlik sonrası katlanarak kurutulduğunda standart temizlik bezleri gibi koku yapmaz.
07-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezi tozu kiri içersine hapseder, Microfiber Cleaner antistatik olduğundan mıknatıs etkisi yaparak tozu kiri içersine çeker.
08-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezi ekonomiktir, Temizlikle tek ihtiyacınız sadece sudur, Deterjana gerek yoktur.
09-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme bezleri 'nin astımlı ve alerjili kişiler için uygunluğu da testlerle kanıtlanmıştır.
10-) Microfiber Cleaner Temizlik Silme Bezi sadece TÜRKİYE'de '' AYTI TEKSTİL '' tarafından üretimi yapılmaktadır.
11) Kilo ve Tane Satışlarımız için Firmamızı arayabilirsiniz. Fiyatlarımız tanıtım amacıyla çok uygundur.
12-) Satış alanları Ev Hanımları - Oto Yıkamaları - Bakkallar - Bilgisayar Satıcıları Galericiler - Hastaneler - Mobilya Mağazaları - Cam Firmaları vb. gibi

Etiketler

Ürünlerimiz

Microfiber Gözlük ve Cam Silme Bezi

Microfiber Gözlük ve Cam Silme Bezi

Microfiber cleaner temizlik bezleri.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Aytı Tekstil firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.