Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
245 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Kasım Kaya
Telefon
:
Fax
:
0 312 334 74 55
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1. Cad. 3. Sok. No:4/a Demetevler
Ankara / Yenimahalle

Teksoy Nakliyat - Hakkımızda

Sektördeki faaliyetimize 2001 yılında başladık. Firmamız sektöre şehirlerarası nakliyatla başlamıştır. Daha sonraları evden eve ve ofisten ofise nakliye işlerine giren firmamız, bu alanda titizlik ve özenin simgesi olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Müşterilerimizin istekleri arzuları bu konuda bizlere ışık tutmuş, onların istekleri ve arzuları doğrultusunda ortaya çıkan konsept ile hizmette iyiyi ve arzulanan sonucu kısa zamanda almak bizleri mutlu etmiştir.

Tüm yeniliklere ve müşteri memnuniyetine göre şekillenmek firmamızın şiarı olmuştur. Tecrübeli elemanlarla çalışmak, uzman kadrolar ile hizmete devam etmek, firmamızın misyonudur. Bu düşünce ve istekle, siz müşterilerimizin kolay hızlı ve rahat ev taşımaları en önemli prensibimizdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Teksoy Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Teksoy Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.