Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
336 oy / 2,29 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Pekgöz
Telefon
:
Fax
:
0 212 261 14 92
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cihannüma Mah. Bostancıbaşı Sok. No:12/a
İstanbul / Beşiktaş

Nokta Copy Center - Hakkımızda

Nokta Copy Center olarak üstün teknoloji makine parkuru ve deneyimli geniş kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Geniş bir yelpazede renkli, siyah -beyaz kopyalamadan plotter baskıya farklı cilt örneklerinden cd-dvd baskıya, doktora -yüksek lisans tezlerinin yanı sıra katalog baskı ve grafik tasarım konularında sizlere hizmet sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize ücretsiz kargo avantajından, kredi kartıyla taksitli alışverişe dönemsel kampanyalarla birçok avantaj sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nokta Copy Center firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nokta Copy Center firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.