Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Herbalife Ürünleri Diyetsiz Kilo Kontrolü

2,5 star rating
48 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Hasan Karabulut
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Herbalife, 75 ülkede güvenle kullanılan dengeli ve sağlıklı beslenme ve kişisel bakım ürünlerini insanların kullanımına sunan dünya çapında bir firmadır.
Kullanıma sunmuş olduğu düşük kalorili ve tamamen bitkisel ürünler ile dengeli ve sağlıklı bir beslenme sağlarken, kilonuzu aşağı ve yukarı kontrol etmenize yardımcı olur. Daha detaylı bilgi ve online sipariş için sitemizi ziyaret ediniz.

http://sagliklivemutluyasam.com/
http://kilokontrolyontemi.net/

Herbalife'ın misyonu, en kaliteli dengeli beslenme ve kilo kontrolü ürünlerini sunarak ve doğrudan satış alanında iyi bir iş fırsatı sağlayarak insanların hayatlarını değiştirmektir.

31 yıllık başarılı tarihiyle Herbalife International, iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış bir wellness şirketidir.

Herbalife 1980 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucusu Mark Hughes'tir. Herbalife, dünyanın dört bir yanındaki 75 farklı ülkede harika ürünlerini satan 1,9 milyon bağımsız distribütörden oluşan muazzam bir ekibe sahiptir. Herbalife'ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife'ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile Herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartları teşkil etmesini sağlamaktadır. Herbalife'ın kaliteli ürünleri ve programları sayesinde: başarılı kilo kontrolü, dengeli beslenme, gelişmiş kişisel bakım elde edebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Herbalife Ürünleri Diyetsiz Kilo Kontrolü firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Herbalife Ürünleri Diyetsiz Kilo Kontrolü firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.