Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
SMS Yemek

2,5 star rating
52 oy / 2,83 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Dalkaya
Telefon
:
Fax
:
0 212 434 44 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fevziçakmak Mah. 3. Sok. No:19/d
İstanbul / Bağcılar

SMS Yemek - Hakkımızda

Türkiye'nin yeni online yemek sipariş sitesi SMS Yemek hizmete girmiştir. Sitemiz üzerinden sipariş verebilir, rezervasyon yapabilir, catering hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere birçok şehirde hizmetinizde olan SMS Yemek sitesine kayıt olarak çeşitli kampanyalardan ve hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

SMS Yemek firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SMS Yemek firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.