Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Seç Gıda

2,5 star rating
56 oy / 2,77 puan
Firma Yetkilisi
:
Cavit Kadağan
Telefon
:
Fax
:
0 212 628 39 64
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Havaalanı Mah. Kışla Cad. Günaydın Sok. No:8 Atışalanı
İstanbul / Esenler

Seç Gıda - Hakkımızda

Seç Gıda 2005 yılında 50 yıllık dededen kalma bilgi ve tecrübe ile tarım ve gıda ürünleri üretim, pazarlama ithalat ve ihracat şirketi olarak Türkiye'nin en büyük ticaret merkezi olan İstanbul'da kuruldu. Firmanın kuruluş tarihine kadar bizler 50 yıldır Tarımın her dalında özellikle kuru meyvelerden kuru kayısı, kuru üzüm, kuru incir, kuru erik, kuru vişne ve diğer kuru meyveler, sebze çeşitleri olarak kuru soğan, sarımsak, bal kabağı, patates, narenciye ve çeşitli sebzelerin alım, satım, ithalat ve ihracatını gerçekleştirdik.


Biz bu sektördeki tecrübelerimize dayanarak Seç Gıda'yı hayata geçirdik ve bu ürünlerle ilgili paketlemede yapmaya başladık. Mevcut şu anda yapmış olduğumuz paketli ürünlerimiz olarak kuru kayısı ve diğer kuru meyeler, sarımsak, arpacık soğan, beyaz soğan, mor soğan, patates ve çeşitli yaş ve meyve sebze ürünlerini sayabiliriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Seç Gıda firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Seç Gıda firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.