Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Lesam Elektronik

2,5 star rating
190 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Harun Kılıç
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Selahattin Pınar Cad. Erbil İş Hanı No:19 Kat:5 D:407 Mecidiyeköy
İstanbul / Şişli

Lesam Elektronik - Hakkımızda

Firmamız;
Para Sayma Makineları, Evrak İmha Makinaları Jeton Sayma Makinaları Konusunda 20 yılı Aşkın Uzman Kadrosuyla Şatış ve Teknik Olarak Türkiye Genelinde Hizmet Vermektedir.
Amacımız :
Tüm Değerli Müşterilerimizin ihtiyaçlarını Karşılamak ve Sizlere En Uygun Olan Teknolojiyi Sunmak Bu Teknolojiden Siz Sayın Müşterilerimizin En İyi Şekilde Faydalanmasını Sağlamaktır. Firmamızın İlk Prensibi de İyi Hizmettir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İ-Hunter 2 Katlı Para Sayma Makinası

İ-Hunter 2 Katlı Para Sayma Makinası

İ-Hunter 2 Katlı Makina Çift katlı karışık para sayma ve ayrıştırma makinesi Dakikada 600,800,1
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Para Sayma Makinaları

LESAM ELEKTRONİK Firmamız: LESAM ELEKTRONİK Para Sayma Makineları, Evrak İmha Makinaları Jeton Sayma Makinaları Konusunda 20 yılı Aşkın Uzman Kadr
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 10.3.2009

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.