Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
120 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Yalvaç
Telefon
:
Fax
:
0 312 341 67 66
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Büyük Sanayi 1 Cadde Devrez Sok. No:11/42
Ankara / Yenimahalle

Ekspres Bayrak - Hakkımızda

Ekspres Bayrak 2000 yılında Ankara'da kurulmuştur Ankara bayrak firmaları arasında 20 yıla yakın tecrübesiyle kaliteden ödün vermeden Türkiye'nin en büyük firmaları arasına girmiştir. Bizim için müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat ön plana alınmıştır firmamız imalatçı firmadır kısaca atölyemizde yaptığımız ürünler Türk bayrağı flama kırlangıç bayrak makam bayrakları Türk devletleri Türk cumhuriyetleri ülke bayrakları logolu özel baskılı bayraklar sendika bayrakları eylem önlüğü sopalı bayrak kağıt naylon süsleme ipe dizili bayraklar Atatürk posterleri resimleri branda baskı kumaş baskı olarak her türlü ölçülerde ebatlarda yönetmeliğe ve kanuna uygun olarak imalatı yapmaktayız Atatürk köşesi süblime baskı transfer baskı emprime aşındırma dijital baskı kumaş tekstil baskı tişört şapka yelken bayrağı imalatı atölyemizde yapılmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ekspres Bayrak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ekspres Bayrak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.