Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Boran Reklam

3 star rating
62 oy / 3,19 puan
Firma Yetkilisi
:
Rehim Nazari
Telefon
:
Fax
:
0 216 383 44 03
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cevizli Mah. Bağdat Cad. Güven Sok. No:1 Cevizli
İstanbul / Maltepe

Boran Reklam - Hakkımızda

Firmamız Boran Reklam dijital baskı ve araba kaplamada kaliteli üretim anlayışı ve sürekliliğin devamı ilkesi ile 1994 yılında kurulmuştur. Reklam sektöründeki yeniliklere ve gelişen teknolojiye adapte olarak sektöründeki yerini almıştır.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi, en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen Boran Reklam, müşterilerinin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Boran Reklam firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Boran Reklam firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.